< < Webmaster Kamil Etlik Freelance Yazılım Uzmanı - İnternetteki Kurumsallığınızın Adresi-Web Siteniz

Blog 

Haberler Duyurular

21 Nisan 2018 Kategori News Yazan 

İnternetteki Kurumsallığınızın Adresi-Web Siteniz

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

Oldukça büyük bir derya olarak görülen ve günden güne etki alanlarını daha da fazla genişletmeye başlayan internet, tıptan teknolojiye, akademiden sosyal hayata ve kültür sanat faaliyetlerine kadar pek çok farklı alanda etkisini hissettiriyor ve insanların birbirileriyle iletişim kurmasının, bilgi akışının sağlanmasının da öncülüğünü üstleniyor.

Oldukça büyük bir derya olarak görülen ve günden güne etki alanlarını daha da fazla genişletmeye başlayan internet, tıptan teknolojiye, akademiden sosyal hayata ve kültür sanat faaliyetlerine kadar pek çok farklı alanda etkisini hissettiriyor ve insanların birbirileriyle iletişim kurmasının, bilgi akışının sağlanmasının da öncülüğünü üstleniyor. Bu kadar geniş bir bilgi akışının ve veri transferinin olduğu bir yerde, elbette ki kurumsal kimlikle bulunmak hayati bir önem taşımakta. Şirketlerin internete gerekli önemi vermesi -ve hatta bazı büyük şirketlerin sırf bununla ilgili departmanlar oluşturması da- işin ciddiyetini ne boyuta ulaştığının bir göstergesi. En yalın haliyle söyleyecek olursak, Google’da ve sosyal medya sitelerinde bulunmadıkça, internette adınızın olumlu bir şekilde görünür olması neredeyse imkansız. Bir web sitesi oluşturmak ve bunun mümkün olduğunca titiz bir şekilde hayata geçirilmesini sağlamak ise, şirketinizin kurumsal kimliğini internet alanında tanıtmak ve etki alanını genişletmek adına atabileceğiniz adımlar arasında yer alıyor. Daha sonrasında sosyal medya bağlantılarıyla ve çeşitli sac ayaklarıyla güçlendirilebilecek olan bu site, sizin internetteki kurumsallığınızın adresi haline gelecek bir ana omurga olarak da nitelendirilebilir. Bu kurumsallığı ve kaliteyi en iyi şekilde yansıtabilmek için ise profesyonel firmalarla çalışmak, onların proje hazırlaması için belli başlı taleplerde bulunmak ve bu projelere kendi isteklerinizi de dahil ederek, ortaya en sonunda hibrit bir proje çıkmasını sağlamak gerekmekte. Profesyonel bir web tasarımı firmasının elinin değdiği web sitesinde başarısızlık oranı, amatör bir yapıma göre çok çok daha azdır. Aynı zamanda size ayırdığınız bütçenin ve ödemesini yaptığınız paranın da gerçek anlamda değerini bulduğunu hissettirerek, uzun vadeli çalışmalarınız için en iyi adımı attığınızı da görmenizi sağlar. İnternet alanında aktif ve kurumsal bir kimlik istiyorsanız, profesyonel firmalar mutlak surette tek tercihiniz olmalı.

 

Okunma 325 defa
Etiketler
Son Düzenlenme Cumartesi, 05 Eylül 2020 18:41
Super User

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliq Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi.

35 yorum

Yorum Ekle

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuza emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

İstatistik

HAKKIMDA

Web sitesi tasarım ve yazılımı, SEO, sosyal medya yönetimi, internet reklamcılığı, kurumsal kimlik tasarımı ve marka danışmanlığı hizmetlerindeki bilgi birikimi ve tecrübesiyle müşterilerine nitelik, değer ve farklılık katmanın gururunu yaşayan Kamil Köksal Etlik ile sektörel hedeflerinize daha hızlı ulaşabilirsiniz...